Zimná záhrada 09/2023

Zažite zimu v teple a pohodlí s našou zimnou záhradou!

Chcete si užívať krásy zimy bez toho, aby vás zima zaháňala dovnútra? S našou zimnou záhradou to už nie je problém! Vytvorili sme pre vás ideálny priestor, kde si môžete vychutnať zasniate stromy, kvitnúce rastliny a atmosféru zimnej krajiny, bez ohľadu na počasie vonku.

Zimná záhrada je skvelým rozšírením vášho domova, ktoré prináša jedinečný a elegantný štýl. Buďte súčasťou trendy architektúry a zároveň si užívajte prospechy prírody počas celého roka.

Zaručujeme vám vysokú kvalitu a precízne spracovanie každého detailu. Naše zimné záhrady sú vytvorené s láskou k prírode a zmyslom pre vkus, aby vám poskytli nielen útulný priestor, ale aj dlhodobú investíciu do vášho domova.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť! Navštívte nás ešte dnes a objavte krásy zimnej záhrady, ktoré vám prinášajú pohodu a harmóniu po celý rok."

Vyberte si to najlepšie - máme riešenie na mieru! Kontaktujte nás!

Technické prevedenie: HPsystém položený na upravenú spevnenú plochu zámkovej dlažby. Rámy sú z vystuženého profilu doplnené zdupľovanými ložiskami, sklo izolačné 4-8Ar-4, verandové madlo umožňujúce jednoduchú aretáciu z interiéru, kombinácia dvoch farieb  stĺpy a podhľad RAL 7016 a  rámy posuvných dverí v RAL 9006