Posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR Vision

Posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR Vision
sklo max. 30mm, Uw = od 1,3 (W/m2K), RW = max. 41dB

Posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR VisionPosuvný systém s prerušeným tepelným mostom a s pokročilým dizajnom, ktorý dovoľuje maximálne presvetlenie miestnosti. Cieľom tohto elegantného dizajnu je dosiahnuť čo najväčší povrch prechodu slnečného svetla zasklením s minimálnym podielom a viditeľnosťou rámov. Hliníkové profily tvoria len  9 až  14% z celkového povrchu. Pohľadová šírka profilov v stredových spojoch je len 20 mm, v  bočných častiach  77 mm a spodných/vrchných častiach 57 mm. Rámy:  spodné, vrchné a bočné je možné zapustiť. Možnosť spojenia krídel v rohoch v 90°uhle bez okenného rámu.
Vo svojej jednokoľajovej verzii, pozostáva z fixného rámu a krídla, kde je  koľajnica  skrytá vo fixnom ráme. Začleňuje novú verziu: 2 a 3 koľajovú, ktorá dovoľuje zaradiť do montáže oceľovú koľajnicu. Tá poskytuje hladší sklz, väčšiu nosnú podporu (až 320 Kg/krídlo)  a dlhšiu trvanlivosť. Systém s tradičným procesom montáže sa skladá s obvodového rámu a krídla spojeného na tupo, čo umožňuje demontáž krídla v prípade rozbitia skla, poškodenia hliníkového profilu atď. Obsahuje   viac -bodový zámok na každé tiahlo.

 Posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR Vision Posuvný systém COR Vision, s prerušeným tepelným mostomPosuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR Vision