Spoločnosť HPS mont s.r.o.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Od roku 1998 sme sa venovali prácam z hliníka a dreva. Dopyt a narastajúcou činnosť troch samostatných podnikateľských subjektov vyústili do vytvorenia spoločnosť s názvom HPS mont s.r.o. Dňa 20.03.2002 sa začala písať história našej spoločnosti. Ak by sme chceli našu spoločnosť charakterizovať jednou jedinou vetou, bola by to táto:

„Za 15 rokov viac ako 3000 spokojných zákazníkov“.

HPS mont s.r.o. je jednoducho špecialista na zimné záhrady a posuvné systémy. Z pomedzi našich firemných úspechov sme obzvlášť hrdí na kompletnú realizáciu diela súkromnej plavárne v Slovenskom Grobe.

VÍZIA

Spoločnosť HPS mont s.r.o. už dlhé roky ponúka riešenia v obore zimných záhrad, rámových a bezrámových posuvných systémov, zasklenia lodžií a balkónov. Sme hrdí na to, že sme boli prví, čo vytvorili koncept zimných záhrad ako možnosť otvorenia celého priestoru.

ZAMERANIE

Sme špecialistom na kompletnú realizáciu zimných záhrad a konštrukcií na kľúč – od návrhu až po montáž. Vyrábame vlastné posuvné systémy na mieru. Inak povedané, vyvinuli sme a vyrobili nový slovenský posuvný hliníkový systém s názvom hp systém.

POSLANIE

Precízne prevedená práca, poradenstvo na základe niekoľkoročných skúseností, férový prístup a skvelé referencie - toto je charakteristickou črtou našej spoločnosti. Určili sme trend vývoja a výroby produktov určených na zasklenie zimných záhrad, balkónov, či lodžií.

PORTFÓLIO SLUŽIEB

Spoločnosť HPS mont s.r.o. ponúka kompletné služby v oblasti zimných záhrad, rámových a bezrámových posuvných systémov, zasklenia balkónov a lodžií, či zastrešenia bazénov. Pri svojej práci využívame hliníkový posuvný systém, ktorý sme vyvinuli, navrhli a vyrobili.

Súčasťou našej ponuky je aj predaj, výroba a montáž:

  • dverí (hliníkové, drevené, PVC)
  • okien (hliníkové, drevené, PVC)
  • svetlíkov
  • deliacich interiérových priečok
  • prístreškov a prestrešení

Naše činnosti sú predovšetkým zamerané na hliníkové konštrukcie a polykarbonáty Lexan™ . Dovoľte nám inšpirovať vás k tomu, aby sme spoločne vybudovali niečo unikátne a hodnotné vo vašom dome, byte alebo firme.

Kompletné portfólio našich služieb nájdete v menu v hornej časti web stránky. Ak viete, čo chcete, prípadne potrebujete, neváhajte nás kontaktovať a my vám vypracujeme riešenie na mieru.

PROCES REALIZÁCIE SLUŽIEB

1. Zameranie
4. Výroba
2. Konzultácia požiadaviek
5. Dodávka a Montáž
3. Vypracovanie projektu
6. Odovzdanie realizácie

REFERENCIE A ČÍSLA SPOLOČNOSTI

Naše referencie hovoria samé za seba, avšak medzi diela, na ktoré sme obzvlášť hrdí patrí model súkromnej plavárne v Slovenskom Grobe.

15+
rokov

za našu existenciu máme pätnásť rokov praxe a viac ako 3 000 spokojných zákazníkov

30t
hliníka

ročne prejde našou výrobou viac ako tridsať ton hliníka

50t
skla

ročne použijeme a vyrobíme viac ako päťdesiat ton skla

1 000+
produktov

z pohľadu maloobchodu a veľkoobchodu ročne vyrobíme viac ako tisíc produktov

Sídlo spoločnosti

Pozrite si naše referencie a fotogalérie

Skutočnosť je taká, že za 15 rokov máme viac ako 3 000 spokojných zákazníkov.