Plastové okno Gealan 9000

Gealan 9000 dokonale prepracované konštrukčné detaily kombinovaného systému S 9000 umožňujú dosiahnuť koeficient prestupu tepla v hodnote Uw = 0,96 W / m2K. Šesťkomorová štruktúra rámu a krídla je zárukou vysokej tepelnej i zvukovej izolácie.
Vysokú stabilitu okna S 9000 zabezpečujú oceľové výstuhy, ktoré sú navyše v ráme a krídle vyrobené z jediného kusu. Inteligentný systém rozmiestnenia tesnení v troch úrovniach prispieva k zvýšeniu tepelnoizolačných vlastností. Zvýšená zasklievacia lišta s výškou 26 mm a vyšším tesniacim profilom zabraňujú vzniku teplotných mostov na okraji trojskla a majú priaznivý vplyv na tepelnoizolačné vlastnosti. Dodatočné tesnenie v odvodnej drážke pod sklom účinne bráni prieniku chladného vonkajšieho vzduchu a priaznivo ovplyvňuje zvukové izolačné vlastnosti. Inteligentným dizajnom je možné z kombi systému zostaviť elegantné a moderné okná. Nízke rámy a krídla umožňujú vytvárať moderné veľkoplošné presklené plochy.

 

Plastové okno Gealan 9000

Výhody

  • Šesťkomorová štruktúra rámu a krídla zaručuje dobrú tepelnú i zvukovú izoláciu.
  • Oceľ zabezpečuje nevyhnutnú stabilitu okna. Prednosti S 9000 sú výstuhy z jediného kusu ocele v rámu i krídle.
  • Oceľová tvarovka vytvára siedmu komoru v ráme a zabezpečuje tak optimálnu rovnováhu statiky a tepelnej izolácie.
  • Inteligentný systém usporiadania tesnenia v troch úrovniach prispieva k zvýšenému tepelnému izolovaniu (klapka je štandardne vybavená dorazovým tesnením).
  • Zvýšená zasklievacia lišta s výškou 26 mm a vyšším tesniacim profilom zabraňujú vzniku teplotných mostov na okraji trojskla a majú priaznivý vplyv na tepelnoizolačné vlastnosti.
  • Dodatočné tesnenia v odvodnej drážke pod sklom účinne zabraňujú prenikaniu chladného vonkajšieho vzduchu a priaznivo ovplyvňujú zvukovú izoláciu