Zdvižno-posuvný s prerušeným tepelným mostom systém COR 4600

Zdvižno-posuvný s prerušeným tepelným mostom systém COR 4600
sklo max. 55mm, Uw = od 0,9 (W/m2K), RW = max. 43dB

Zdvižno-posuvný s prerušeným tepelným mostom systém COR 4600Nový systém zdvižno – posuvných dverí , ktorý poskytuje najvyššiu tepelnú izoláciu z celej rady ponúkaných posuvných systémov a vynikajúce hodnoty tepelnej priepustnosti (Uw) už od 0.9 (W/m²K) Táto maximálna energetická účinnosť sa dosiahne vďaka perfektnej kombinácii zóny prerušenia tepelného mostu  polyamidmi od 35 do 24 mm a penových profilov  z polyetylénu .  Kapacita zasklenia krídiel  dovoľuje použitie skiel hrúbky až 55 mm, kombinácie dvojitej komory  a trojitého skla, čím sa zabezpečí  vynikajúca tepelná izolácia,  najmä však zlepšenie ochrany proti hluku. Možnosť veľkých rozmerov krídla  ho robí  ideálnym pre zasklenie veľkých plôch zaručujúc presvetlenie interiéru bez  obmedzenia maximálnych tepelných a akustických vlastností .

Princíp fungovania je založený na montáži krídel s mechanizmom, ktorý umožňuje zároveň pri otváraní aj zdvih krídla a pri zatváraní jeho pokles, takže zatvorené dvere spočívajú na pozdĺžnych vnútorných a vonkajších tesneniach. Dvere je možné zaistiť v ľubovoľnej polohe čím sa zlepšuje vodotesnosť a akustická izolácia. Jedná sa teda o vzhľadovo robustný systém, ktorý zároveň pôsobí veľmi jemne svojou ľahkosťou otvárania a posúvania krídla. Koľajnica je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá zabraňuje jej opotrebeniu.  Predstavený je  v aktuálne  modernom dizajne rovných línií krídel a tesnení.

Zdvižno-posuvný s prerušeným tepelným mostom systém COR 4600 Zdvižno-posuvný s prerušeným tepelným mostom systém COR 4600 Zdvižno-posuvný s prerušeným tepelným mostom systém COR 4600