Bazénové prekrytia

Bazénové prekrytia HPS mont s.r.o.

Bazén. Bazény sa nám spájajú s dlhými letnými dňami, tiež aj s rôznymi párty, alebo jednoducho s relaxom, ktorý ponúka voda. Máme pre vás skvelú správu – viac kúpania a menej starostí.

Prečo by ste sa mali obmedzovať v používaní bazéna len počas letných slnečných dňoch? Z akého dôvodu si nemôžete dopriať relax a oddych pri vode aj počas jesenného, či zimného počasia?

DOPRAJTE VÁŠMU BAZÉNU PREKRYTIE

Zastrešený bazén poskytuje neskutočné množstvo výhod. Stačí, ak si spomeniete na dni, kedy ste pri svojom bazéne trávili voľný čas, popíjali limonádu a len tak oddychovali. Preneste sa do tých dní, kedy využívate bazén tak ako sa vám ráči. Pekná spomienka však?

 

Bazénové prekrytia ponúkajú naozaj veľké množstvo výhod, medzi tie naj patrí zvýšená kvalita vody, ekologické ohrievanie vody zdarma – samozrejme v závislosti na intenzite slnečného žiarenia.

ABY SME NEOSTALI LEN PRI SPOMIENKE A TÚŽBE PO LETE…

Dovoľte si myšlienku prekrytia bazénu. Čo všetko by ste týmto prekrytím získali? Skúste si úprimne odpovedať, ak máte otázky, či potrebujete radu – neváhajte sa nás opýtať.

Z pomedzi našich firemných úspechov sme obzvlášť hrdí na kompletnú realizáciu diela súkromnej plavárne v Slovenskom Grobe. Pýtame sa vás, prečo by ste si nemohli aj VY dopriať takýto luxus?

PÝTATE SA, AKÉ PREKRYTIE?


Posuvné prekrytie bazéna

Prekrytie bazénu tvorí sústava samostatných dielov pohybujúcich sa v oboch smeroch, ktoré je možné podla potreby teleskopicky vsunút do seba.


Statické prekrytie bazéna

Prestrešenie bazénu predĺži kúpaciu sezónu od apríla do októbra. Ponúkame našim zákazníkom prestrešenia rôznych typov a veľkostí.


Krycie panely

Prestrešte svoj bazén, prekrytia bazénov. Bezpečnostné bazénové prestrešenia, ale i moderné a funkčné prestrešenie bazénu.