Zdvižno-posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR 4500

Zdvižno-posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR4500
sklo max. 30mm, Uw = od 1,5 (W/m2K), RW = max. 42dB

Zdvižno-posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR4500Systém posuvných dverí s prerušením tepelného mosta a s estetickými možnosťami skosených a oblúkových krídel a zasklievacích líšt.

Je prístupný v dvoch verziách:

  • 4500 zdvižno-posuvný, kde princíp fungovania je založený na montáži krídel s mechanizmom, ktorý umožňuje zároveň pri otváraní  aj zdvih krídla a pri zatváraní jeho pokles, takže zatvorené dvere spočívajú na pozdĺžnych vnútorných a vonkajších tesneniach. Dvere je možné zaistiť v ľubovoľnej polohe. Možnosť spojenia krídel v rohoch v 90° uhle bez okenného rámu.
    Vo verzii fixný rám a krídlo, koľajnica je skrytá vo fixnom ráme.
  • 4500 posuvný (ne-zdvižný) dovoľuje realizáciu ekonomických posuvných dverí veľkých rozmerov. Ponúkané kombinácie: krídlo fix, 2 krídla, fix krídlo fix, 2 krídla 2 fix a  4 krídla.
    Aby sa zabránilo opotrebeniu, materiál použitý na výrobu koľají po ktorých sa posúvajú krídla je nerezová oceľ. Možnosť použitia obvodového rámu, alebo spojenia rámu na tupo.

Zdvižno-posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR4500 Zdvižno-posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR4500 Zdvižno-posuvný systém s prerušeným tepelným mostom COR4500