Hliníkové dvere bez prerušeného tepelného mostu Millenium 2000

Hliníkové dvere bez prerušeného tepelného mostu Millenium 2000
sklo 6mm – 30mm, Uw = od 2,3 (W/m2K), RW = max. 38dB

Hliníkové dvere bez prerušeného tepelného mostu Millenium 2000Systém  dverí so stavebnou hĺbkou rámu 45 mm pre obchodné priestory a polyfunkčné budovy.

Ich prevedenie može byť v dvoch verziách:

  • Dvere Millennium 2000: interiérové dvere s dvoj, alebo trojkrídelkovými  vysoko pevnými pántmi s nosnosťou až 180 Kg na krídlo.
  • Dvere Millennium 2000 Automatické: možnosť realizácie dverí s posuvnými krídlami a automatickým otváraním. Toto nové prevedenie, ktoré optimalizuje využitie priestoru, bolo špeciálne vyvinuté na poskytnutie riešenia pre prevádzky s vysokým tranzitom(kancelárie, obchodné centrá, nemocnice…), keďže ponúka bezproblémovú nepretržitú prevádzku pre užívateľov a bezpečnosť v pohotovostných situáciách.

Spôsob montáže 1 a 2 krídel, s , alebo bez statickej časti, ponúka dve možnosti výberu motora pre zabezpečenie otvárania:  jeden s výškou 12 cm a druhý s výškou len 7 cm. 

 Hliníkové dvere bez prerušeného tepelného mostu Millenium 2000 Hliníkové dvere bez prerušeného tepelného mostu Millenium 2000 Hliníkové dvere bez prerušeného tepelného mostu Millenium 2000