Spotrebiteľská súťaž – Zasklite si balkón s 50% zľavou

Súťaž ukončená 7.2.2019

Ďakujeme, všetkým súťažiacim. Sledujte, pripravíme opäť niečo pre Vás.

#sutazimeshpsmont - Súťaž o zasklenie

ZASKLITE SI BALKÓN S 50% ZĽAVOU

Spoločnosť HPS mont s.r.o si pre Vás pripravila a spustila veľkú spotrebiteľskú súťaž s názvom „Zasklite si balkón s 50% zľavou“, ktorá trvá od 6.12.2018 do 7.2.2019. Na sociálnych sieťach jú nájdete pod oficiálnym označením #sutazimeshpsmont a #hpsmontzasklieva. Pravidlá a podmienky súťaže si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Už dlhé roky ponúkame riešenia v obore zimných záhrad, rámových a bezrámových posuvných systémov, zasklenia lodžií a balkónov. Sme hrdí na to, že sme boli prví, čo vytvorili koncept zimných záhrad ako možnosť otvorenia celého priestoru.

PREČO SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

Za 15 rokov viac ako 3000 spokojných zákazníkov. Silný argument, ktorý hovorí o našej značke a našich referenciách sám za seba. Avšak dôvod, prečo sme sa rozhodli spustiť spotrebiteľskú súťaž je v skutku jednoduchý.

Chceme, aby sa ľudia v obytných panelákoch mali lepšie. Áno, možno to znie banálne a jednoducho, no v jednoduchosti je krása a v našom prípade aj účelovosť.

Zamysleli ste sa nad tým, ako znížiť energetické náklady v priemere až o 20%? Alebo čo by ste povedali, ak by sme Vám rozšírili úžitkovú plochu bytu? Dovolíme si ísť ešte ďalej... Túžite po zimnej, či letnej záhrade v pohodlí domova? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte zasklenie balkóna od návrhu až po montáž za 1/2 ceny. Stačí vyplniť formulár nižšie.

Riešime reálne problémy a potreby ľudí, denne sme v teréne a snažíme sa nášmu zákazníkovi čo najlepšie pomôcť, poradiť a navrhnúť riešenie na jeho potrebu. Práve preto sme sa rozhodli pripraviť súťaž, ktorá reflektuje na najčastejšie potreby tejto doby – ak sa bavíme o bývaní ako takom.

VÝHRY, O KTORÉ SA SÚŤAŽÍ

Uvažujete o zasklení balkóna alebo lodžie? Alebo už viete, že to chcete realizovať v roku 2019, no hľadáte spoločnosť, ktorá Vám to navrhne a namontuje?

Súťažou máte jedinečnú príležitosť ako získať zasklenie balkóna alebo lodžie iba za polovicu! Vždy sa snažíme o to, aby bol každý spokojní – a kto vie, aj keď možno nevyhráte, je tu možnosť, že od nás dostanete skvelú cenovú ponuku, pretože ste sa zapojili a my Vám skutočne chceme pomôcť.

#sutazimeshpsmont - Výhry v súťaži o zasklenie

AKO SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

1. KROK: Vyplňte registračný formulár
2. KROK: Odošlite registračný formulár
3. KROK: Skontrolujte si email (priečinky: spam, reklamy, propagácie alebo iné)

Súťaž je ukončená!

Žrebovanie výhier prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže z databázy tých účastníkov spotrebiteľskej súťaže, ktorí splnili podmienky spotrebiteľskej súťaže.

Výsledky žrebovania budú zverejnené na internetovej stránke www.hpsmont.sk/sutaz najneskôr 21.2.2019. Organizátor uverejní meno a obec výhercu.

Výhry budú doručené výhercom doporučene alebo osobne najneskôr do 4 týždňov odo dňa žrebovania. Výhry neprevzaté výhercom v lehote 30 dní odo dňa odoslania prepadajú v prospech organizátora a súťažiaci na ňu nemá ďalej akýkoľvek nárok. Cenu nie je možné vymáhať právnou cestou, ani nie je možné nárokovať si ju v alternatívnej podobe.

Pravidlá a podmienky súťaže si môžete pozrieť tu.

Vyhodnotenie súťaže

Chceme poďakovať všetkým zúčastneným a súťažiacim. Teší nás hojný počet zaregistrovaných a taktiež aj záujem o naše služby. Pripravujeme ďalšie zaujímavé kampane, na ktoré sa môžete tešiť.

Blahoželáme k výhre:

  1. miesto: Peter H., Bratislava

  2. miesto: Klára G., Pezinok

  3. miesto: Všetci účastníci spotrebiteľskej súťaže

Výhercom prvého a druhého miesta bude poštou zaslaný darčekový poukaz. Všetkým účastníkom dňa 20.2.2019 zasielame ďakovný email spolu s odkazom na stiahnutie darčekového poukazu. Odporúčame si prekontrolovať spam alebo propagácie. V prípade, že email nedorazí, pokojne nás kontaktujte a zašleme odkaz na stiahnutie darčekového kupónu. 

15+
rokov

za našu existenciu máme pätnásť rokov praxe a viac ako 3 000 spokojných zákazníkov

30t
hliníka

ročne prejde našou výrobou viac ako tridsať ton hliníka

50t
skla

ročne použijeme a vyrobíme viac ako päťdesiat ton skla

1 000+
produktov

z pohľadu maloobchodu a veľkoobchodu ročne vyrobíme viac ako tisíc produktov

Prečítajte si viac o našom rámovom systéme zasklenia alebo o bezrámovom systéme zasklenia a zvážte zapojenie sa do súťaže. Zamyslite sa, čo tým stratíte alebo práve naopak – čo tým môžete získať.

#sutazimeshpsmont